פרסומים

מן העיתונות

סקס, שקרים ופוליגרף

19.01.2005

״שופט שהתבקש להכריע בתביעת גירושין, שלח את בני הזוג להיבדק במכונת אמת – כדי לגלות מתי הם הפסיקו לקיים יחסי מין. האישה נמצאה דוברת אמת – וניצחה במשפט….
"עו"ד אבירם בורוכוב הביע שביעות רצון מהניצחון במשפט, אך עדיין לא הצליח להתאושש מההפתעה. "בכל השנים שבהן אני עובד כעורך דין לא נתקלתי בהצעה של שופט, שנעזר במכונת אמת כדי לקבוע מתי קיימו בעל ואישה יחסי אישות", אמר ל-NRG מעריב.״

האישה יוצגה על ידי עו"ד אבירם בורוכוב

תביעה הוגשה נגד מה קשור? לאחר שעזבו באמצע הופעה מביכה מול חרדים

01.12.2004

"השלישייה הגיעה למופע באיחור של 20 דק' הופיעה רק כמחצית השעה ופתאום ירדה מהבמה ויצאה החוצה דרך הדלת האחורית של האולם. בכך השאירו מה קשור את הקהל המום ומאוכזה קשות …."

גיל אולימפריאל אמרגן השלישיה מגיב: "הקהל פשוט לא היה מתאים להומור שהיה קצת בוטה בשבילם…היו שם רבנים וחרדים ולא לובשי כיפות סרוגות כפי שנאמר להו ולכן החלטתי לעשות את המופע קצר יותר "

עו"ד אבירם בורוכוב בא כוחה של התובעת ג'ודי מסר בתגובה: "התביעה של ג'ודי לא היתה מוגשת לבית המשפט אלמלא ההתכחשות של מה קשור להסכמות שהיו בין הצדדים לסיום הפרשה המביכה הזאת "

חתונה לא קתולית

03.12.1993

"תושבת כפר סבא שהכירה יהודי אמריקאי ואקדמאי דרך מודעה בעתון והתחתנה עמו טוענת בתביעה למזונות שהגישה כי רק בדיעבד נודע לה שהוא חולה בסכיזופרניה פרנואידית. האישה חוששת שיש  סיכוי שהמחלה עברה בתורשה גם לילדתם הקטנה ותובעת מהורי הבעל לשלם לה 4,800 שקל כל חודש למחיה" 

האישה יוצגה על ידי עו"ד אבירם בורוכוב

מי יממן את קן האוהבים

15.01.1993

"קבלן ידוע ( ונשוי) מהוד השרון תובע את אהובתו על כך שנאלץ לשלם כ- 12 אלף שקלים לבעל הדירה ששכרו לצורך מפגשיהם הסוערים. "

האישה בכתב ההגנה – שיוצגה על ידי עו"ד אבירם בורוכוב –  : "זו נקמה על כך שנפרדתי ממנו"

ועדת ערר של המוסד לביטוח לאומי הכירה לראשונה ב חולה איידס הוכר כנכה ב- 100 אחוז

31.03.1995

לראשונה בארץ: חולה איידס הוכר כנכה מאה אחוז

31.03.1995

"בהתאם להחלטה של רופא מוסמך  נקבעה לו דרגת נכות של 28 אחוז בלבד. עורך הדין בורוכוב הגיש ערר לביטוח לאומי ודרש להעניק ללקוחו דרגת נכות של מאה אחוז. "

בנימוקי הערר נטען על ידי עו"ד אבירם בורוכוב לחוסר תפקוד מוחלט של הלקוח, וכי הרופא לא ייחס כל משמעות לעובדה הסוציאלית שבשל מצבו ( היותו נרקומן וחולה איידס שהיא מחלה סופנית מדבקת) הוא אינו יכול למצוא מקום עבודה לפרנסתו וסיכוייו לכך אפסיים .עוד נטען כי הרופא לא ייחס חשיבות למצבו הנפשי ולמצבו הדיכאוני  עקב המחלה .

נדחתה תביעה בסך 140 אלף שקל של בנק הפועלים נגד לקוח- בשל התיישנות

22.08.2002

עורך דין אבירם בורוכוב : מדובר בהצלחה גדולה ונדירה שהוכיחה שוב שניתן להתמודד גם מול  הכוחנות של גופים גדולים כמו בנקים אל מול האזרח הקטן.

פסק הדין צוטט בהרבה מקרים נוספים שהגיעו לבית המשפט לאחר מכן וכן בספרים שעוסקים בתביעות של  בנקים נגד חייבים וספרים שעוסקים בהתיישנות של תביעות.

אחרי 24 שנות מאבק חויבה האישה לקבל גט

01.03.2000

"הדיינים קבעו בפסק הדין כי במקום להתגרש עסוקה האישה ובא כוחה בעיכוב הליכי הגירושין בכל דרך אפשרית ולמרבה הצער הם הצליחו בכך עד היום הזה"

הבעל יוצג על ידי עורך דין אבירם בורוכוב

דילוג לתוכן