ממליצים

המלצות על שירותי המשרד

ברצוני להודות לך מקרב לב עבור הסיוע המשפטי המקצועי שזכיתי לקבל ממך לאחרונה, וכמו בעבר, הכול בגישה תכליתית עניינית וזריזה, וזאת בנועם ובאכפתיות. שא ברכה
א.מ.
כשהתגרשתי, מה ששכנע אותי להיעזר דווקא בך היתה הידיעה שישנו תקדים משפטי, לפיו גם אם הגרוש מסרב לשלם דמי מזונות לילדיו, קיים מצב שהוריו ישלמו במקומו, זאת, אפילו אם הם גרים בחו"ל. הייתי אם צעירה לשתי בנות בגילאים 6 ו-4, למרות שאני יזמתי את הגירושים, למרות שיש לי משפחה תומכת, הרגשתי ש'נזרקנו לגורלנו'. רציתי להבטיח את עתיד הבנות. רציתי ללכת 'על בטוח' למן ההתחלה הבנתי שאיתך הכל אפשרי, ושאיתך אוכל להגיע לחוף מבטחים. הרגעת אותי, ייעצת, הפכת לחבר/אב/פסיכולוג, עד ל"מגיד עתידות", כאילו צפית את מה שעתיד לבוא, ולכל מצב היתה לנו תכנית עבודה. כיום, אני גרושה מזה 12 שנים. בגירושים טובים, ביחסים טובים. בניתי בית לי ולבנותיי, גידלתי אותן כמעט לבדי כשתמיד ליוותה אותי הידיעה שבשעת צרה שלא תבוא – יש לי אל מי לפנות, יש מי שמכיר את הסיפור שלי כמעט למן ההתחלה ועד הסוף. לפני כשנתיים כשחברה טובה שלי הגיעה לסוף הדרך בנישואיה – המלצתי לה עליך. התוצאה היתה ברורה לי מראש. אין מרוצה ממנה, למרות שגירושיה לא היו קלים, היא הצליחה בעזרתך לאחות את השברים ולזכות בכל הדברים שהיו חשובים מבחינתה. מבחינתי, אני מרגישה שהיית בשבילנו (הורי, אנוכי והבנות) חבר אכפתי, יועץ שפותר בעיות, עד בן משפחה ממש. עובדה. אני קוראת לך אבירם ולא עו"ד בורוכוב. תודה לך על הכל!!
ל.ק.
ברצוני להודות לך לאחר שזכיתי לקבל ממך לויווי משפטי ארוך בכמה וכמה סוגיות, בהן גילתי איש מקצוע מהשורה הראשונה, בקיא באופן יוצא דופן ברזי המשפט, בעל מיומנויות וכישורים בניהול מו"מ, נעים הליכות ונכון להיות קשוב לכל שעה. יישר כוח ותודה על הכל
ל.א.
אני מכירה אותך במשך שנים רבות בהן ייצגת אותי במס' עניינים ובכולם ללא יוצא מן הכלל קיבלתי שירות מקצועי ואדיב, והכי חשוב זמינות ויחס אישי. כל אלו אינם מובנים מאליהם ועל כך מגיע לך תודה רבה ושאפו גדול!!
ר
אבירם היקר , אחי ואני מכירים אותך עשרות שנים, ובמהלכן למדנו להכיר את המקצועיות הקפדנות וקור הרוח שלך.תודה לך על ששמרת על זכויותינו לאורך השנים בכל העסקאות שייצגת אותנו
ס.מ.ו
נתקלתי בבעיה בה נזקקתי לעזרת עו"ד, בדרך כלל בעיה כזו איננה משמחת בהכרח… לשמחתי פניתי אליך מיד ובזריזות טופלה הבעיה במקצועיות רבה. הידיעה שעמד לצדי מקצוען היא חשובה, כמו שצריך - ברגעים הקריטיים.
ט
לכבוד עורך הדין אבירם בורכוב, אנחנו כבר למעלה מ20 שנה מכירים , ומהיום הראשון קיבלתי ממך שירות ויחס מדהים שאינו מובן מאליו לי ולכל מי שהפניתי לקבלת סיוע וייעוץ ממך. עונג הוא לי לשבח את עבודתך הנאמנה, המקצועית, והמסורה ולהביע רגשי הערכתי ותודתי לעבודתך המבוצעת במסירות תוך השקעה מיוחדת ומתן יחס אישי ואנושי. יחסי האנוש המעולים שלך ממש ראויים לכל שבח וכך גם השירות. הינך מוכשר ביותר, מקצועי ,אכפתי, אנושי בצורה בלתי רגילה, ונעים פנים וסבר. כאדם אשר נזקק לעזרה משפטית ואשר קיבל את כל השירות והיחס הטוב רציתי להביע את תודתי .
ר ג
לכבוד עו"ד אבירם בורורכוב אתה עורך הדין הכי מקצועי והכי יסודי שהכרתי. החשיבה והתכנון של כל צעד ושעל לפרטי פרטים מרשימים ואתה לא מפספס אף ניואנס. תודה על השירות המסור ועל התמיכה הרבה מעבר למצופה. אדגיש שהשירות והיחס האישי החם שאתה נותן אינם עניין שבשגרה בקרב עורכי דין ובוודאי שאינם ברורים מאליהם וכאשר עובדים איתך התחושה היא של העצמה והתפתחות. כה לחי!
נ.ג
ליווית אותנו בהליך קיום צוואה בצורה נהדרת. לאחר פטירת אמי נודע לנו כי עזרת לה ברגישות נפלאה לכתוב את צוואתה, תוך שימת לב לפרטים, כיסוי פרצות אפשריות והחשוב מכל, תמיכה ועידוד. גם לאחר מכן, עזרת לנו להוציא את הצוואה לפועל תוך כדי הליכה בין הטיפות, הימנעות ממשברים וביעילות. בזכותך הצלחנו להוציא את הצוואה בקלות ובמהירת. ישר כוח!
י.ר
אנו רוצות להודות לך באופן אישי על מכירת הגנים. תודה על שלקחת פרויקט קשה מראשיתו כאשר כולם אמרו שאין לנו סיכוי. בארצנו כל עסק קטן אפילו גן המעסיק עובדים זקוק לעו"ד צמוד אישית ואכן במהלך היכרותנו רבת השנים ועבודתנו המשותפת (מעל ל-18 שנה )במהלכן הפגנת מקצועיות ונאמנות כלפינו, לקחת על עצמך משימה של הפיכת הגנים לחברה בע"מ ולמכירתם בעזרת קור רוח ,הקסם האישי והמקצועיות. לא היינו עושות זאת בלעדיך !!!
ל ו-ר
אני נעזר בשירותיך בשנים האחרונות במס' תחומים ועלי לציין בהערכה רבה את טיפולך המקצועי והמסור הישר וההגון.
י.ש
הגעתי אליך חסרת בטחון ואובדת עצות ועכשיו כשהסתיים אני מבקשת להודות לך. תודה רבה על הטיפול המסור,הידע, העצות המקצועיות והסבלנות האינסופית. לא מובן מאליו למצוא עורך דין שהוא גם אדם נעים קשוב ואכפתי שניתן להתייעץ איתו, לסמוך עליו כל כך. תודה על הזמינות, המקצועיות, מאור הפנים, המילים המרגיעות והתוצאה הטובה שבעזרתן הגענו לתוצאה אליה קיווינו אני והילדים.
ע
את עו"ד אבירם בורוכוב פגשתי במספר צמתים ממש חשובים של חיי. בכולם קיבלתי תמיד מענה מקצועי ,גישה יצירתית ,אוזן קשבת ,סבלנות ,זמינות ובעיקר הכלה אינסופית .האמינו לי .היה הרבה מה להכיל .בעיקר רוצה לשתף ביחס האישי שקיבלתי בעתות משבר. עו"ד אבירם דגם אותי טלפונית לעיתים מזומנות, דרש בשלומי ונתן לי תחושה שרשת ביטחון פרושה מתחת לרגלי .ליחס כזה אין תחליף ואני לא אשכח את זה לעולם. תודה לך אבירם על הכל
ג.ל.
החוויה שלי אצל אבירם הייתה שאני יכול לסמוך עליו, שיהיה לצדי לאורך התהליך וידריך אותי במידת הצורך, הגון ומקצועי.
ע.ד.
פנינו לעורך דין אבירם בורוכוב לקבלת שירותי עריכת דין לטובת רכישת ומכירת נכס. זאת מתוך ידיעה שהוא מתמחה גם בתחום המקרקעין ובעל ניסיון רב בתחום. שמחנו מאוד על הבחירה הזאת לאחר שראינו איך הוא מעלה בכישרון רב נקודות משמעותיות במשא ומתן ואיך הוא מתמודד בנחישות ובמקצועיות מול העורך דין של הצד השני. ניכר היה להבחין שהצד השני עדיין לא ניתקל בעו"ד כל כך מקצועי ויסודי כדוגמת עורך דין בורוכוב. יחד עם זאת, עו"ד בורוכוב טיפל בנו במסירות רבה, תמיד זמין לכל פנייה, יעיל ואנושי ומספק את תחושת הביטחון שאנו נמצאים בידיים טובות. אין לנו ספק שנמשיך לעבוד עם עורך דין בורוכוב גם בעתיד ואנו ממליצים עליו בחום לכל אחד.
א & א
אבירם היקר, רצינו להודות לך על הסיוע הרב, הענייני והמעמיק שהענקת לנו במהלך רכישת הדירה, תודה על תחושת הביטחון שהשרית גם בפן המקצועי וגם בפן הרגשי, על ההקשבה וההבנה שמדובר בעניין ממשי מבחינתנו . ברור לנו שהליווי שקיבלנו היה המקצועי ביותר שיכולנו לצפות לו ובזכותך התהליך עבר בצורה רגועה ונעימה ובמקביל גם בצורה מקצועית וטובה. תודה רבה.
מ׳ וא׳.
עו"ד אבירם בורוכוב סייע לנו משפטית בהליכי הגירושין של בתנו לפני כשלוש שנים. ברצוננו לציין לשבח את הרמה המקצועית של עו"ד בורוכוב, את ההתעמקות בפרטים הקטנים, את היחס האדיב ואת הזמינות המתמדת שלו בכל שלבי התהליך. לאחר כשלוש שנים אנו רואים שהטיפול המשפטי הצליח והתהליך מתנהל לשביעות רצונם של כל הצדדים המעורבים. ברצוננו להודות לאבירם ואנו ממליצים עליו מקרב לב.
ג.י.ק
עורך דין אבירם בורוכוב משמש כעורך דיני כבר שנים רבות, בנושאים שונים כמו מקרקעין, ייעוץ עסקי, חוזים ועוד. אבירם הוא אדם נעים הליכות, איש שומר חוק ואדם שקול שיודע לכוון את הלקוח לדרך האמצע, מתוך מחשבה וראייה כוללת נבונה ואחראית. עצותיו ויושרו עמדו לזכותי בכל הסוגיות, ועל כך אני מודה לו.
Doron Giat Music
אני מכירה אותך שנים רבות, בהן אני ומשפחתי קיבלנו ממך ייצוג משפטי במס' נושאים מורכבים בין היתר בענייני ירושה, ועסקאות מקרקעין. אני מאד מרוצה מהייצוג ומאחלת לכל אחד עורך דין כמוך
י.י
דילוג לתוכן